Newsletters

subscribe   sign out

News Activity
07.04.2019 Državno prvenstvo mix parov

Iskrene čestitke našima članoma Slavici Bjedov in Janku Mijoču za 1.mesto na državnem prvenstvu mix parov!

29.03.2019 Zapisnik UO ŠBK

Glej gradiva

25.03.2019

Končano je tekmovanje v SBL. V A skupini so med 10 ekipami zmagali člani našega kluba v sestavi Bojan Ambrož, Miro Novak, Gregor in Hana Rus, Janko Mijoč, Zlatko Cepec, Gorazd Glemenčič in Slavica Bjedov.

V skupini B pa je ena ekipa dosegla 4. in druga 5.mesto med 14 ekipami. Tako bosta obe ekipi v naslednjem letu ostali v B skupini.

Vsem tekmovalcem iskrene čestitke!

27.02.2019 VOLILNA skupščina ŠBK

Vabljeni člani ŠBK na volilno skupščino, ki bo v četrtek ob 17.uri v prostorih Hotela Paka v Velenju.

25.02.2019 1. državno ekipno prvenstvo za dame

V soboto je na 1. državnem ekipnem prvenstvu za dame zmagala Hana Rus z ekipo Barbados, 2. mesto je osvojila Slavica Bjedov z ekipo Miličnice, 3. pa so bile Lina Jelen in Nuša Gošnik z ekipo MA.ŠA. Dobro so se odrezale tudi Irena Jež, ki je postala pik in Irena Cijan ter Romana Gunzek, ki je postala kara. Vsem iskrene čestitke!

All news
All activities
Gallery
08.12.2018: Obisk v Slovenj Gradcu

V petek smo preživeli čudovito in poučno dopoldne s tečajniki bridgea v Slovenj Gradcu. Pa še kdaj!

21.10.2018: 17. pokal mesta Šoštanj

15.10.2017: Pokal mesta Šoštanj

V hotelu Vesna v Topolšici se je v soboto 14.10.2017 odvijal odprti parski turnir v bridžu. Udeležilo se ga je 31 parov iz vseh slovenskih klubov.